سفارش تبلیغ
صبا ویژن

وبلاگ خبری بهارنیوز

اهمیت انتخاب رنگ در لباس آقایان از جمله مواردی است که نباید از آن غافل بود. هنگامی که صحبت از انتخاب رنگ‌ می‌شود، مردان معمولا با نام یکسری رنگ‌ ها و اصلاحات آشنایی ندارند، به عنوان مثال با رنگ‌ های فیرورزه ای، لاجوردی و نیلی آشنایی زیادی ندارند، اغلب انتخاب لباس مردانه به اندازه سایز آن از جمله نکات مهم و کاربردی است که باید به آن دقت داشت. هنگام خرید لباس توجه داشته باشید که چه چیزی برای رنگ پوست شما مناسب است، استایل شما را تکمیل می‌کند و برای مکانی که قرار است در آنجا حضور داشته باشد مناسب است. به منظور درک عمیق این موضوع و چگونگی انتخاب رنگ در لباس مردانه با این مقاله با ما همراه باشید.

تاثیر رنگ لباس در شخصیت انسان ها

انتخاب رنگ لباس ‌هایتان، صرفا فقط انتخاب یک رنگ نیست بلکه بیانگر احساسات و به گونه ای شخصیت شماست. رنگ ‌ها علاوه بر این که بیانگر احساسات هستند هرکدام به تنهایی معنای خاص خودشان را دارند و تا حدودی می‌‌تواند بیانگر خلق و خوی شما باشد.

انتخاب رنگ  لباس آقایان

رنگ‌ های زیادی وجود دارد، اما در مورد لباس آقایان اصولا 5 رنگ اصلی آبی، قرمز، زرد، قهوه ای و بژ مهمرین کاربرد را دارند، این رنگ‌ ها ترکیب‌ های متنوعی را ایجاد می‌کنند، علاوه بر این ها در مورد رنگ‌های دیگر هم که لازمه ست کردن لباس آقایان است صحبت خواهیم کرد.

ست کردن رنگ قرمز در لباس مردانه

انتخاب رنگ قرمز برای آقایان اصولا برای شرکت در مراسم‌ های خاص بیشترین کاربرد را دارد. اگر به این رنگ علاقمند هستید حتما لازم نیست سر تا پا یک تیپ قرمز بزنید، می‌توانید از یک کراوات قرمز، شلوار و یا حتی برای تیپی اسپرت از کفش قرمز استفاده کنید.

ست کردن رنگ آبی لباس مردانه

در مورد انتخاب رنگ آبی طیف‌ های بیشماری وجود دارد، آبی نیلی، آبی اقیانوسی و غیره. به شما پیشنهاد می‌کنم با توجه به نوع سلیقه خود و مکانی که قرار است در آنجا حضور داشته باشید از طیف رنگ ‌های آبی مختلفی استفاده کنید. انتخاب یک پیراهن آبی خوش‌رنگ بسته به سلیقه خود، با یک شلوار جین از شما یک استایل مردانه شیک می سازد. البته رنگ آبی و سفید هم ترکیبی خیره کننده و جذاب است.

ست لباس سبز برای آقایان

انتخاب رنگ سبز هم مانند رنگ آبی طیف بی شماری دارد، هنگام انتخاب لباسی به رنگ سبز در نظر داشته باشید که کدامیک متناسب شخصیت شماست ؟ و یا اینکه با سبک پوشش خود چه چیزی را به اطرافیان منتقل خواهید کرد. ترکیب رنگ سبز با رنگ ‌های سفید، خاکستری ست مناسبی برا شما خواهد بود.

ست لباس زرد برای آقایان

بخشی از استایل خود را مانند کفش و یا حتی کراوات می‌توانید با رنگ زرد پوشش دهید، اگر به رنگ زرد علاقمند هستید می‌توانید آن را با رنگ های خاکستری و سرمه‌ای به عنوان رنگ تکمیل کننده،ست کنید و استایل خود را متعادل تر کنید.

ست لباس بژ و قهوه ای برای آقایان

می‌توان گفت رنگ قهوه ای و بژ از جمله رنگ‌های مهم در صنعت پوشاک آقایان هستند. بسیاری از آقایان انتخاب لباس‌هایی با رنگ قهوه ای و بژ را به لبا س ‌های رنگ روشن ترجیح می‌دهند و با این دو رنگ بهتر می‌توانند استایل خود را بسازند. شلوارهای جین با پیراهن‌های سفید و خاکستری می‌تواند برای بسیاری از آقایان جذاب باشد و حتی می‌توان گفت انتخاب کت و کفش‌ قهوه ای و بژ بخشی جدا نشدنی از استایل‌ های مردانه هستند.

از جمله نکات مهم در انتخاب پوشاک آقایان علاوه بر سایز و اندازه آن در نظر گرفتن رنگ لباس انتخاب شده است، اگر از جمله آقایانی هستید که همیشه شیک پوشی و خوش استایل بودن برای شما اهمیت زیادی داشته است اما در واقع در انتخاب رنگ مشکل دارید و نمی‌دانید چطور اصول ست کردن لباست‌هایتان را رعایت کنید، توجه به نکات بالا به شما کمک زیادی خواهد کرد.